ژل روشن کننده بدن سروینا

زیاد که روی زمین بنشینید، قوزک پای تان سیاه تر از قبل خواهد شد و وقتی چند ساعت دست تان را روی میز یا زمین تکیه دهید، آرنج تان هم همین وضع را پیدا خواهد کرد. تیرگی پوست در نواحی آرنج ها، زانوها و قوزک پا می تواند به علل مختلفی اتفاق بیفتد و یکی از این دلایل که برای تمام افراد هم یکسان است، ضخیم تر بودن پوست در این نواحی است. میزان رنگدانه هایی که در این قسمت ها ساخته می شود کمی بیشتر است و به همین دلیل هم تیره تر از سایر بخش ها به چشم می آید.

نکته دیگری که معمولاً در مورد زانو و آرنج مطرح می شود و خیلی ها با آن روبه رو هستند، ساییدگی پوست این قسمت های بدن است. پوست این نواحی در معرض تماس مداوم با لباس قرار دارد و عاوه بر این، کار و فعالیت برخی از افراد هم طوری است که این نواحی با زمین یا سطوح سخت در تماس خواهد بود. در نتیجه چنین وضعی باعث می شود پوست بدن و بویژه طبقه شاخی پوست در این قسمت ها ضخیم تر شود.

با توجه به این که طبقه شاخی پوست، لایه سلول های مرده را تشکیل می دهد، ضخیم تر شدن آن باعث می شود پوست از نظر ظاهری تیره تر و حتی تا حدی کثیف تر از وضعیت معمول و طبیعی به چشم بیاید.

استفاده از سنگ پا، کیسه و لیف به شکل افراطی فقط باعث تشدید مشکل می شود. از علت های تیرگی بدن می توان به جای نیش حشرات، جای جوش )آ کنه(، کهولت سن، آفتاب، مصرف داروهای هورمونی، اشاره کرد .

نحوه عملکرد:

--مهار آنزیم تیروزیناز و مهار تولید ملانین

-تسریع در ساخت کلاژن

-مرطوب کننده

ترکیب مواد موثره:

-1 صمغ درخت تارا Caesalpnia Spnosa Gum

-2 بنداوش آفریقایی Hypoxi Rooperi Rhizome Extract

-3 عصاره گیاه شیرین بیان Licorice Extract

-4 بیدسفید Salix alba

-5 مریم گلی

موارد مصرف:

-مصرف برای تمام سنین

-فاقد الکل

-فاقد هیدروکینون و کوژیک اسید

-از بین برند لک های روی دست ، زانو، آرنج و قوزک پا

نحوه مصرف:

قبل از استفاده ناحیه مورد نظر را با یک پاک کننده مخصوص نوع پوست خود تمیز کنید و سپس ژل روشن کننده بدن سروینا را بر روی موضع قرارداده و با حرکت ملایم انگشتان آن را ماساژ دهید

ژل روشن کننده بدن


445,000ریال

75 mle


 

دانلود کاتالوگ