ژل ضد ترک پوست سروینا

گیاهان به کار رفته در ژل ضد ترک پوست سروینا

-1 ترکیب گیاهی سیگس بکیا ) siegesbekia orientalis (که بومی جنوب شرقی آسیا می باشد. این گیاه از چند طریق به از بین بردن استریا کمک می کند.

-1 تولید مجدد کلاژن

-2 کاهش طول استریا

-3 صاف و یکنواخت شدن پوست

علاوه براین خصوصیات، این گیاه دارای خاصیت ضد التهاب و تسکین بخش نیز می باشد.

-2 گیاه سنتلا Asiatic centella

گیاه سنتلا مملو از رشته های سلولی است که باعث سنتز سلول های پوست و تحریک ساخت کلاژن می شود.ساخت کلاژن باعث سلول سازی و در نهایت نوسازی سلول می شود. در نتیجه این اقدامات پوست،صاف،در خشان، سفت و جوان به

نظر می رسد.

همچنین وجود گیاه سنتلا موجب تقویت عروق آسیب دیده از طریق بازسازی بافت هم بند و کاهش شکنندگی عروق می شود . این گیاه کراتینیزاسیون پوست را افزایش داده و جهت التیام زخم و جراحات پوستی کاربرد دارد.

-3 روغن گل مغربی ) )rose hip seed oil

روغن این گیاه سرشار از اسید های چرب امگا 3 ، 6 و ویتامین های A و E می باشد. هنگامی که پوست از نظر میزان اسید های چرب ضروری دچار کمبود می شود، خشک، نازک و چروکیده می گردد.

اسیدهای چرب امگا 3 و 6 جهت حفظ سامت غشاهای سلولی حیاتی بوده و در ساخت سلول های پوست نقش اساسی دارند. این مواد به خصوص در فرآیند التیام زخم ها بسیار موثر می باشند و به تعادل پروتئین ها در پوست کمک می کنند.

این اسیدهای چرب به عنوان یک ماده فعال جهت به دام انداختن رادیکال های آزاد عمل نموده و پوست را در برابر اثرات زیان آور نور آفتاب محافظت کرده و در درمان آفتاب سوختگی نیز بسیار موثر می باشند.

اسیدهای چرب امگا 3 و 6 از اثر مخرب آلودگی هوا و عوامل استرس زای محیط روی پوست جلوگیری کرده و پیری پوست را به تعویق می اندازد.

نحوه عملکرد:

- ضد التهاب و قرمزی

- صاف و یکنواخت شدن پوست

- بازسازی بافت هم بند

- تقویت عروق آسیب دیده

- کاهش طول استریا

ترکیب مواد موثره:

-1 عصاره گیاه سیگس بکیا S iegesbekia Orientalis

-2 عصاره گیاه سنتلا Asiatic centella

-3 روغن گل مغربی Rose hip seed oil

نحوه مصرف:

قبل از استفاده ناحیه مورد نظر را با یک پاک کننده ملایم تمیز نموده و سپس ژل ضد ترک پوست سروینا را بر روی موضغ قرار داده و با حرکت ملایم انگشتان آن را ماساژ دهید.

ژل ضد ترک شکم و پوست بدن


485,000ریال

75 mle


 

دانلود کاتالوگ