ژل ضد چروک فوری سروینا

ژل ضد چروک فوری سروینا دارای چندین ترکیب موثر از جمله : روغن جوانه گندم، کاسنی و صمغ درخت تارا است. ترکیب ماتریکسیل ساخت کلاژن پوست را تا 117 درصد افزایش داده و چین و چروک را به میزان 70 درصد تسطیح می کند. با وجود این ماده، روند پیر شدن پوست ضعیف شده و خصوصیات یک پوست جوان مجددا به دست می آید.

این ترکیب با تحریک فیبرو بلاست های درم، سنتز کلاژن و هیالورونیک اسید را افزایش می دهد. روغن جوانه گندم موجود در این ژل حاوی مقادیر بالایی لستین، اسیدهای چرب امگا 3 و 6 و ویتامین های A،E،D می باشد. این ماده باعث نوسازی پوست شده و جهت درمان خشکی و چین و چروک پوست به کار برده می شود. عاوه بر آن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی داشته و لسیتین آن باعث رفع خشکی پوست می گردد. ترکیبات پلی ساکاریدی خاص موجود در عصاره کاسنی و صمغ درخت تارا، پوست را به صورت مکانیکی لیفت کرده و چروک های ظریف را به سرعت برطرف می نماید. این ترکیبات باعث بهبود خواص بیوشیمیایی پوست می شوند. تاثیر لیفتینگ این شبکه، مکانیکی و فوری بوده و به همین دلیل نتیجه اثر پس از 1 ساعت قابل مشاهده است. ژل ضد چروک سروینا محصولی بسیار سبک و ملایم بوده که به سرعت در لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و باعث محو شدن و از بین بردن فوری چروک های پوست می شود. این ژل می تواند به مدت حداقل 5 ساعت چروک را بپوشاند.

نحوه عملکرد:

- بازسازی بافت میان سلولی

- افزایش ساخت کلاژن

- از بین برنده خطوط سطحی و عمیق پوست)حداقل برای 5ساعت(

- آنتی اکسیدان قوی

ترکیب موادموثره:

-ماتریکسیل

-روغن جوانه گندم

- کاسنی

- صمغ درخت تارا

موارد مصرف:

ضد چروک فوری )حداقل برای 5 ساعت(، در صورت مصرف

پیوسته، از بین برنده خطوط سطحی و عمیق پوست در صورت

خواهد بود.

نحوه مصرف:

قبل از استفاده ناحیه مورد نظر را با ژل شستشوی صورت سروینا شسته و سپس ژل ضد چروک فوری سروینا را بر روی موضع قرار داده و با حرکت ملایم انگشتان آن را ماساژ دهید.

 


ژل ضد چروک فوری


485,000ریال

30 mle


 

دانلود کاتالوگ